Select your country
Preise mit MwSt. ohne MwSt.

Frequenzumrichter

Frequenzumrichter

Frequenzumrichter ermöglichen die Regelung, Steuerung und Überwachung komplexer Systeme und Motoren selbst mit präziser Einstellung der erforderlichen Parameter. Der Vorteil von Frequenzumrichtern ist die vollständige Unterstützung aller Ein- und Ausgänge, einschließlich zusätzlicher Karten, und sehr kompakte Abmessungen. Die Frequenzumrichter werden hauptsächlich für den effizienten Betrieb von Pumpen, Ventilatoren, Förderbändern, Verpackungs-, Produktions- und Waschmaschinen eingesetzt. In unserem Angebot finden Sie hauptsächlich Frequenzumrichter zur Steuerung von Ventilatormotoren für verschiedene HLK-Anwendungen.

Es stehen keine Artikel entsprechend der Auswahl bereit.

VFVN

VFVNFrekvenční měniče VFVN jsou určeny pro zajištění kontroly a řízení průtoku vzduchu a vody v budovách se sofistikovaným automatickým řízením. VFVN v sobě kombinují funkce frekvenčního měniče VACON a speciální funkce přímo pro procesy řízení průtoku vzduchu. Frekvenční měniče mají standardně integrovány sběrnice RS-485 a Ethernet, k dispozici mají také termistorový vstup s certifikací ATEX. Uvedení měniče do provozu je díky grafické klávesnici a průvodcům velice snadné.
 

VFKB / VFTM

VFKB / VFTMFrekvenční měniče VFTM se všeobecně používají v průmyslu a komunální sféře, díky kompaktním rozměrům jsou vhodné pro montáž na stěnu. Frekvenční měnič VFTM je určen pro třífázové motory. Montáž frekvenčního měniče VFTM je určena na DIN lištu do rozvaděče. Displej na přední desce frekvenčního měniče zobrazuje technické parametry (proud, frekvence, otáčky). Ochrana proti přetížení a zkratu motoru. Kontakty pro externí signalizaci chodu a poruchy. Frekvenční měnič je vybaven integrovaným PI regulátorem. Vzdálené řízení pomocí regulátoru CVF ECOWATT.